چگونه برای وسایلمان جعبه بسازیم

یکی از کارهای مهم قبل از باربری و اسباب کشی ، بسته بندی وسایل است و برای بسته بندی باید جعبه یا کارتن داشته باشید. کارتن ها را می توانید از طریق تماس با ما شماره باربری ما تهیه کنید یا اینکه با آموزشی که در ادامه توسط سریع بار تهران ، بهترین باربری تهران برای شما گرد آوری شده بخوانید.

سرهم کردن و ساختن جعبه برای جابه‌جایی  مهارتی کاربردی است و هرچه دقیق‌تر  انجام دهید سریع‌تر می‌توانید وسایلتان را جمع کنید. پس لازم است تا روش ساختن آن‌ها را بیاموزید:

۱-      یک جعبه کارتنی صاف و چسب  و تفنگ چسب لازم خواهید داشت.

۲-      جعبه را به شکل مکعب در بیاورید و قسمت پایینی جعبه را مشخص کنید. معمولاً نحوه‌ی متصل کردن قسمت‌های مختلف جعبه روی آن نوشته شده است. به هر حال، جعبه را بلند کنید و به شکل یک مربع دربیاورید.

۳-      لبه‌های اصلی که در زیر کارتن قراردارند را مقابل هم تا بزنید. ابتدا لبه‌های پایینی و بعد از آن لبه‌های بالایی که مقابل هم هستند را تا بزنید. بعضی از کارتن ها این قابلیت را دارند که لبه‌ها را با توی هم گذاشتن محکم کنید ولی اکثراً احتیاج به چسب زدن دارند.

حالا با هم چگونگی چسب زدن درست را مرور می‌کنیم:

جعبه را طوری در روبروی خود قرار دهید که انتهای آن به سمت بالا باشد. لبه‌ها را با تفنگ چسب به هم چسب بزنید و از ابتدا تا انتهای محل اتصال  آن­ها را محکم به هم بچسبانید. این کار را چندین بار انجام دهید تا از محکم بودن جعبه اطمینان حاصل کنید.

۴-      وسایلتان را جمع کنید و در جعبه قرار دهید، سپس به همان شیوه‌ی بالا، لبه‌های بالایی را چسب بزنید و ببندید. گاهی لازم است کل جعبه را چسب بزنید که این بستگی به شکنندگی، وزن و شکل لوازمتان دارد.

نکات مهم:

  • مطمئن شوید به اندازه‌ی کافی چسب دارید چون در غیر این صورت کار برای شما سخت خواهد شد!
  • برای اینکه بفهمید قسمت پایین بسته را درست بسته‌اید یا خیر، قبل چسب زدن جعبه را به صورت مربع دربیاورید و بعد از اطمینان چسب بزنید!
  • قسمت بالا را تا قبل از تمام شدن کار چسب نزنید.
  • اگر مثل بچه‌ها همه‌ی کارتنها را روی هم می‌گذارید، مواظب باشید که تعدادشان زیاد نشود!

منابع:

Construct Removal Boxes – Wiki How

کپی برداری بدون ذکر منبع حرام است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *