افزایش جمعیت و تغییر سبک زندگی انسان ها باعث کم شدن زمین ،مخصوصا در شهرهای بزرگ شده است. به هم دلیل دیگر زندگی در خانه های بزرگ و حیاط دار،برای مردم مرقون به صرفه نیست و اکثر افراد به سمت آپارتمان نشینی روی آورده اند. اتوبار سریع بار تهران خدمات اسباب کشی خود را با توجه به حقوق همسایگان ارائه می نماید.

مانند دیگر تغییرات مثلا جایگزین کردن ماشین به جای درشکه یا استفاده از تلفن و ….که به مرور جای خود را در بین مردم باز کردند ،آپارتمان نشینی هم با گذشت سالها توانست مورد قبول مردم واقع شود.اما مشکل از جایی آغاز شد که مردم می خواستند سبک زندگی گذشته(خانه های حیاط دار) خود را در آپارتمان ها نیز ادامه دهند.
مثلا بعضی از ساکنین تصور می کردند می توانند آزادانه هر ساعت از شبانه روز که می خواهند سر و صدا ایجاد کنند و همان شیوه قدیمی زندگی خود را در آپارتمان هم ادامه دهند و چون هزینه یک واحد از ساختمان را داده اند می توانند هر طور که می خواهند رفتار کنند و این کارشان باعث درگیری بین همسایگان و ایجاد مزاحمت برای آنها میشد.برای جلوگیری از درگیری بین ساکنین ،قوانینی برای آپارتمان ها وضع شده است.یکی از این درگیری هایی که بین همسایه ها به وجود می آید، خرابی آسانسور است.
گاهی آسانسورها دچار خرابی و مشکل می شود مثلا یه آپارتمان ۱۵ طبقه را در نظر بگیرید ،طبقات اول و همکف به آسانسور نیازی ندارند و اگر خرابی برای آسانسور اتفاق بیفتد از پرداخت هزینه برای آن احساس رضایت نمی کنند ،اما طبق قانون، آسانسورجزو قسمت های مشترک ساختمان محسوب می شود و هر هزینه ای که برای ساخت یا تعمیر آن خرج شود بر عهده همه واحد ها است.
گاهی بعضی از افراد یا باربری های ناآگاه برای جابه جایی بارهای سنگین و انجام اسباب کشی از آسانسور ساختمان ،برای جا به جایی استفاده می کنند. در اکثر موارد به دلیل آنکه آسانسورهای موجود در آپارتمان ها باربری نیستند و توان حمل بارهای سنگین را ندارند دچار خرابی می شوند.درست است که آسانسور قسمت مشاع ساختمان است و همه در هزینه تعمیر آن سهیم اند اما هر عقل سلیمی می داند جابه جایی بار سنگین باعث آسیب شدید و خرابی آسانسور خواهد شد ونباید از آسانسور برای جابه جایی بار استفاده کرد و می تواند باعث درگیری بین همسایه ها شود.
اما شرکت باربری سریع بار تهران برای جلوگیری از صدمه به آسانسورهای شما عزیزان،آموزش های لازم را به کارمندان خود جهت عدم استفاده از آسانسور وحمل درست بارهای شما داده است.

6
شما می توانید با آسودگی خیال جابه جایی بارهای خود را به شرکت ما(سریع بار تهران)بسپارید و از لذت یه اسباب کشی راحت و اسوده برخوردار شوید.
شماره تماس ما…………………………………………………………………….
۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

11111


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *