گاهی اوقات بنا به دلایل مختلف مانند دلایل اقتصادی و یا شرایط اجتماعی مجبور می‌شوید از شهری به شهر دیگر نقل مکان ‌کنید و کلیه اثاثیه خود را به شهر دیگری منتقل کنید. مسلما برای این جا‌به‌جایی باید از قبل آمادگی لازم را داشته باشید و همه چیز را در نظر بگیرید. شرایط آب و هوایی، راه و جاده و مسافت شهر مقصد از جمله مهم ترین مسائلی هستند که در باربری بین شهری باید مورد توجه قرار گیرند.

– شرایط آب و هوایی
وقتی تصمیم به سفر می‌گیرید قبل از اینکه دل به جاده بسپارید بهتر است شرایط آب و هوایی منطقه‌ای که در آن زندگی می‌کنید و همین طور شهری که مقصد شماست را کنترل کنید و از وضعیت جغرافیایی آن به طور دائم مطلع باشید. با توجه به نوع آب و هوای شهر مقصدتان باید تمهیداتی را برای حفظ و در امان ماندن وسایل خود از گرد و غبار، باران، طوفان، سیل و گرمای شدید در نظر بگیرید و با برنامه ریزی مشخصی به جلو حرکت کنید.
اگر شهر مورد نظرتان آب و هوای بدی دارد به طور مثال دائما بارانی است باید برای اثاثیه خود از وسیله نقلیه‌ای استفاده کنید که کاملا سرپوشیده و مسقف باشد و آب به داخل آن نفوذ نکند. از پوشش‌های نایلونی و عایق برای محافظت از کلیه اسباب خود استفاده کنید که امکان نفوذ آب به داخل وسیله‌ها را کاملا از بین ببرد و همین طور در مقابل گرد و غبار از لوازم شما محافظت کند.

– راه و جاده
ایمنی جاده‌ها و راه‌ها یکی از نیازهای اولیه باربری بین شهری است. قبل از حرکت، مسیر را به طور دقیق مشخص کنید و بدانید که از کدام جاده و کدام شهرهای میانی باید عبور کنید. آب و هوای آن شهرها را به خوبی بررسی کنید. اگر جاده‌‌ای در مسیر عبوری شما خراب شده و یا به هر علتی مانند ریزش کوه بسته شده است مسیر خود را قبل از حرکت تغییر دهید و بر روی نقشه به دنبال مسیر دیگری باشید.

– مسافت شهر
فاصله شهر مقصد از محل بارگیری فاکتوری بسیار مهم است. هرچه مسیر طولانی‌تر باشد زمان بیشتری صرف می‌شود تا لوازم شما به مقصد برسند و شما باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. البته مسافت در نحوه بسته بندی نیز تاثیر گذار است. برای مسافت‌های طولانی باید بسته بندی خیلی محکم و با دوامی را در نظر بگیرید تا با همان کیفیت اولیه بتوانید لوازم خود را در منزل جدید در کیلومترها دورتر چیدمان کنید.
شرکت‌های حمل و نقل برای جا‌به‌جایی بین شهری شرایط ویژه‌ای قائل می‌شوند و هزینه جداگانه‌ای را در نظر می‌گیرند. نقل و انتقال خارج از شهر معمولا شامل فاکتورهایی می‌شود که برای هر شرکتی انجام دادن آن ممکن نیست. بنابراین قبل از انتخاب شرکت باربری مورد نظرتان حتما بررسی‌های لازم را انجام دهید و در مورد خدمات آن جستجو کنید.
شرکت سریع بار تهران با ارائه خدمات متنوع از جمله باربری در تمام نقاط ایران همراه خوب و دلسوزی برای شماست. با کلیه تجهیزات و امکانات آمادگی سرویس دهی به شما هم وطنان عزیز را دارد. فقط کافیست با شماره تماس‌های ۲۲۸۹۹۶۰۸ – ۸۸۵۸۵۰۰۱ و یا ۴۴۳۶۳۵۳۸ تماس حاصل کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *