۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

باربری غرب تهران

orange

سریع بارتهران یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های باربری تهران است که خدمات خود را در غرب تهران هم ارائه می دهد. علاوه بر باربری غرب تهران در شمال تهران نیز این خدمات را انجام می دهد. سریع بار دارای ۲ شعبه رسمی و فعال یک در غرب تهران و یکی در شمال تهران که خدمات این نواحی را انجام می دهد. ما مفتخریم که به لطف مشتریان عزیز توانسته ایم سومین شعبه را نیز راه اندازی کنیم و روز به روز در حال بروز رسانی ، ارتقا و گسترش خدمات خود هستیم. و در این راه همواره حمایت های مشتریان محترم راهگشای ما بوده است. شما عزیزان می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در صفحه تماس با ما در میان بگذارید.ما در امر باربری باربری تهران بیش از ۲۵ سال سابقه مستمر و درخشان داریم و این را مدیون حمایت و همراهی مشتریان قبلی، کارگران متعهد و با اخلاق و رانندگان مجرب خود هستیم.

blue-truck

 خدمات باربری محدوده غرب تهران

در سال جاری تقریبا بیشتر ماشین های قدیمی و فرسوده را تعویض کردیم و آنها را با کامیونت وکامیون های ایسوزو و کاویان جدید تعویض کردیم و تا پایان سال تمام ماشین ها را تعویض خواهیم کرد و در حال حاضر هم یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران متعلق به شرکت باربری سریع بار می باشد. همه ی کامیونت ها و کامیون ها مسقف و عایق کاری شده و دارای ضربه گیر هستند. همچنین کارگران ما طوری وسایل را می چینند که کوچکترین ضربه ای به وسایل در طول باربری وارد نشود.

تماس با دفتر اتوبار غرب تهران :

۴۴۳۶۳۵۳۸

۴۴۳۶۳۵۳۹

اگر در هرکدام از مراحل باربری نیاز به مشاوره و راهنمایی هستید میتوانید از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید یا مستقیما با شماره همراه مدیریت شرکت به شماره ۰۹۱۲۸۹۱۳۹۵۲ تماس حاصل فرمایید.

برخی از مناطق تحت پوشش دفتر باربری غرب تهران:

اتوبار شهرک غرب ، سریع بار سردار جنگل ، شهران ، جنت آباد ، سریع بارپونک ، اشرفی اصفهانی ، دهکده المپیک ، ستاری ، همت غرب ، شهر زیبا ، آیت اله کاشانی ، صادقیه ، آزادی ، تعاون ، آپادانا ، شهرک غرب ، مرزداران، عدل و …

محدوده های باربری غرب تهران منطقه ۲۲

شهرک راه آهن ، تهرانسر ، شهید باقری ، نمونه سپاه، باربری شهرک دانشگاه انتظامی ، ایران خودرو ویژه ویلاشهر ، پیکان شهر ، آزادشهر

 

مشاهده خدمات باربری شمال تهران و مناطق و محدوده ها

مناطق تهران

تازه های وبلاگ

بسته بندی لوازم منزل