محله آجودانیه در شمال غرب تهران واقع شده است . محله آجودانیه در دامنه رشته کوه های البرز قرار دارد که ارتفاع آن در بعضی از مناطق به ۱۷۰۰ متر می رسد .

 

آجودان در واقع به معنی افسری است که به مقامات بالاتر از خود در انجام مسئولیت هایشان کمک می کند . همه زمین های محله آجودانیه متعلق به فردی به اسم اقبال السلطنه بوده است ، ایشان آجودان اصلی دربار شاه بودند . آجودانیه محله ای با ارتفاع زیاد و دارای کوچه های پر شیب است و جدای بر زیبایی این محله ، باعث دردسرهایی نیز برای ساکنین آن به ویژه در روزهای برفی سال شده است به طوریکه معمولا شاهد سرخوردن و برخورد خودروها به یکدیگر در این روزها هستیم .

1
• این محله دارای مکان های تفریحی زیادی است ، از جمله :
۱٫ موزه حیات وحش
۲٫ مرکز خرید عرش آجودانیه که در ۸ طبقه ساخته شده است .
۳٫ کوه دارآباد
۴٫ پارک شطرنج
• مکان های مهمی که در این محله واقع شده اند .
۱٫ پینت بال دانیال
۲٫ باغ بهشت
۳٫ استودیو برنامه خندوانه
۴٫ بنیاد دایره المعارف اسلامی
• دسترسی های محله آجودانیه
از طریق اتوبان امام علی ، بزرگراه ارتش ، خیابان پاسداران و صیاد شیرازی می توان به محله آجودانیه دسترسی پیدا کرد.
۱٫ از جنوب به خیابان بدیعی می رسد .
۲٫ از شمال به منطقه دارآباد دسترسی دارد .
۳٫ از غرب به خیابان شهید خویی دسترسی دارد.
۴٫ از شرق به لارک

انجام بیمه باربری

Untitled-3
• مراکز درمانی موجود در آجودانیه
مرکز درمانی آجودانیه در خیابان شهید سباری و روبه روی مجتمع فرهنگی بانک ملی قرار دارد که در آن به همشهریان گرامی ، خدمات عمومی و تخصصی برای انواع بیماری ها را ارائه می دهد .
• ایستگاه پمپ بنزین
ایستگاه پمپ بنزین شماره ۱۳۴ را می توان نزدیک ترین ایستگاه به این منطقه دانست و خوشبختانه هیچ محدودیت ترافیکی برای این محله در نظر گرفته نشده است .
شرکت سریع بار تهران ، با حدود ۲۰ سال سابقه توانسته خدمات ارزشمندی در حوزه حمل و جابه جایی بارها و کالاها به شهروندان عزیز ارائه دهد .هم اکنون این شرکت دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و جابه جایی بار و کالا در استان تهران می باشد و توانسته ماشین های فرسوده خود را با ماشین های صفر جایگزین کند . این شرکت هم اکنون دارای دو شعبه فعال در تهران است ، شعار ما در سریع بارتهران ، ارائه باکیفیت ترین خدمات در کمترین زمان ممکن است . این شرکت خدمات خود را به طور ۲۴ ساعته در اختیار مشتریان قرار داده است .
شماره های تماس
۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

step-3 (1)

بسته بندی حرفه ای بارها


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *