بلوار فردوس یکی محله های تهران است که دارای قدمت بالایی نسیت ، این محله در غرب تهران قرار دارد. در ابتدای شکل گیری آن ، خانه های ساخته شده حالت ویلایی داشتند اما کم کم ساختمان هایی با متراژهای کم ، جایگزین این خانه های ویلایی شدند .

بسیاری از ساکنین اولیه آن را کارکنان هواپیمایی ، نیروها زمینی و هوایی جمهوری اسلامی ایران تشکیل می دهند ، زیرا پس از پیروزی انقلاب اسلامی و بعد از طراحی های اولیه این منطقه ، بخشی از این زمین ها را به این قشر اختصاص دادند .
آلودگی های صوتی این محله نسبتا زیاد است و جزو محله های شلوغ و پر رفت و آمد تهران ، طبقه بندی می شود . زوج های جوان که تازه تشکیل خانواده داده اند را می توان از ساکنان جدید این محله دانست و همان طور که قبلا اشاره شد ، ساکنین قدیمی این محله پرسنل هواپیمایی هستند که اکثر آنها در سن بازنشستگی به سر می برند و عده ای از ساکنان قدیمی هم بازاری هستند . می توان ادعا کرد که اکثر قشر این محله ، دارای سطح مالی متوسط و رو به بالا هستند.

1
• شرایط مربوط به محله بلوار فردوس
۱٫ این محله پمپ بنزین ندارد ، نزدیکترین پمپ بنزین به آن پمپ بنزین ایستگاه کاشانی است.
۲٫ محله بلوار فردوس دارای محدودیت طرح ترافیک نیست .
۳٫ وسایل حمل و نقل عمومی آن مانند تاکسی و اتوبوس از مبدا صادقیه وجود دارد و دسترسی مترو آن از ایستگاه صادقیه است .
۴٫ محله بلوار فردوس از شمال به حکیم و آیت اله کاشانی دسترسی دارد .
۵٫ این محله از شرق به بزرگراه جناح می رسد .
۶٫ بلوار فردوس از جنوب به بزرگراه کرج و همچنین از غرب به بلوار الهام می رسد .
• چه امکاناتی در محله بلوار فردوس وجود دارد ؟
این محله حتی در شب بسیار زنده و شاداب و پر رفت و آمد است و در آن شاهد تعداد زیادی رستوران هستیم که مردم برای گذراندن اوقات فراغت خود به آنها مراجعه می کنند و افرادی که دوست دارند شب ها در بیرون باشند ، با این منطقه آشنا هستند .

بسته بندی حرفه ای بار


البته بلوار فردوس از لحاظ داشتن مراکز خرید بزرگ و به هم پیوسته دارای کمبود هایی است اما می توان فروشگاه های متعددی را در همه جای محله مشاهده کرد که نیازهای ساکنان را بر طرف می کند . این منطقه دارای پارک ها و فضاهای سبز مختلف و زیبایی است مانند :
o بوستان الهام
o بوستان اقاقیا
o بوستان پرنیان
o باغ مریم
o باغ باصفا

انجام بیمه بار

Untitled-3
بلوار فردوس دارای ۷ مدرسه پسرانه و ۶ مدرسه دخترانه در مقطع ابتدایی است و همچنین در دوره راهنمایی دارای ۹ مدرسه پسرانه و ۵ مدرسه دخترانه است و در مقطع دبیرستان نیز دارای ۱۵ مدرسه پسرانه و ۵ مدرسه پسرانه است که ساکنان می توانند فرزندان دلبند خود را برای تحصیل به این مدارس بسپارند .
شما شهروندان محترم که در محدوده بلوار فردوس ساکن هستید ، می توانید برای حمل و جابه جایی کلیه بارهای خود با شرکت باربری سریع بار تهران تماس بگیرید . همکاران ما در این شرکت در همه ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمت رسانی به شما عزیزان هستند .
شماره های تماس ما

۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *