اولین فردی که به این منطقه توجه نشان داد و در آن ساکن شد را سید ضیاء طباطبایی دانسته اند ، او نخست وزیری در دوره قاجار بود . به دلیل آنکه بیشتر افراد این روستا سید بودند این روستا سادات آباد نامیده شد و بعدها به سعادت آباد تغییر نام داد .

این روستا کم کم گسترش پیدا کرد و کارگران آقای طباطبایی در آن ساکن شدند . سری بعدی گسترش جمعیت ، مربوط به سال ۱۳۱۷ شد که یک کارخانه به کمک مهندسان آلمانی دراطراف ده ونک ساخته شد و کارگرانی که در این کارخانه مشغول به کار بودند ، محله سعادت آباد را برای سکونت خود انتخاب کردند .

2
از سال ۱۳۷۵ تعداد زیادی از کارمندان ارگان های مختلف کشور برای زندگی به این محله رفتند و به همین دلیل این منطقه کم کم پیشرفت کرد و شاهد ساخت ۳ شهرک خوب به نام های شهرک گلستان ، شهرک مخابرات و شهرک تامین اجتماعی در آن هستیم .

بسته بندی حرفه ای


از لحاظ وضعیت اقتصادی ، اکثر افراد ساکن در این محله متوسط و رو به بالا هستند . در میدان فرهنگ این محله ، مملو از شرکت های اداری و تجاری است . یکی از خیابان های پر رفت و آمد در این محله ، خیابان سعادت آباد نام دارد که در اکثر ساعات شبانه روز شلوغ است . در سال های اخیر شاهد رشد ساختمان ها و برج های بلندی در این محله بوده ایم .
• دسترسی به مسیرهای ارتباطی در محله سعادت آباد
۱٫ این محله از شمال به ارتفاعات البرز متصل شده است .
۲٫ از سمت جنوب به اتوبان نیایش می رسد.
۳٫ از شرق به اتوبان چمران چسبیده است .
۴٫ از غرب به بلوار اشرفی اصفهانی می رسد .

Sarasota Moving Company

برای استفاده از خدمات حمل و نقل عمومی ، از مبدا میدان صنعت تاکسی و اتوبوس وجود دارد . این محله دارای محدودیت طرح ترافیک نیست و نزدیکترین جایگاه سوخت به محله سعادت آباد ، نبش بزرگراه یادگار امام قرار دارد. برخی از مراکز مهم خرید در این محله به نام های سروستان ، کسری ، ابریشم هستند . مراکز تفریحی در منطقه سعادت آباد را می توان اریکه ایرانیان و همچنین سفره خانه سنتی بوعلی دانست .

انجام بیمه باربری

Untitled-3
• خیابان های مهم محله سعادت آباد
خیابان مخابرات (پرورش)- خیابان سعادت آباد – کوی فراز – خیابان سرو – خیابان فرهنگ – خیابان فرهنگ – خیابان پاک نژاد – خیابان صرافها و …
• اسامی میدان های شناخته شده در محله سعادت آباد
۱٫ میدان بهرود
۲٫ میدان شهرداری
۳٫ میدان کتاب
۴٫ میدان سرو
شما شهروندان و ساکنان گرامی محله سعادت آباد ، برای جابه جایی بارها و کالاهای خود می توانید با شرکت باربری سریع بار تهران تماس بگیرید . خدمات این شرکت به طور شبانه روزی عرضه می گردد .
شماره های تماس

۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *