۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

بهترین باربری در تهران

امروزه جابه جایی یکی از دغدغه های اصلی مردم شهرهای بزرگ است.با افزایش ساخت و ساز و گران شدن قیمت منازل، بسیاری از شهروندان ناگزیر به جابه جایی منازل خود هستند. همین طور شرکت ها و سازمان ها جهت انتقال لوازم اداری به دفاتر جدید خود نیازمند شرکت هایی هستند که در امر باربری تخصص ویژه ای دارند. شرکت های حمل و نقل شهری نقش بسیار مهمی در انجام پروسه جابه جایی ایفا می کنند. شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند اما دست یافتن به مجموعه ای که بتواند استرس و نگرانی های حمل و نقل را برای افراد کاهش دهد و منجر به پدید آمدن خسارت های سنگین مالی در حین جابه جایی نشود کاری مشقت بار است که البته شرکت سریع بار، با در اختیار گذاشتن جدیدترین ماشین آلات و ابزار جابه جایی کار حمل و نقل را آسان کرده است. 
سریع بار تهران عنوان سریع ترین حمل و نقل درون شهری و برون شهری را در میان رقبایش به خود اختصاص داده است. این مجموعه با تربیت نیروهای حرفه ای و کار بلد می تواند آسودگی خیال را به جهت تحویل به موقع و حفاظت از لوازم شما را در حین جابه جایی تضمین کند. به جهت برخورداری از تجربه و علم روز دنیا سریع بار تهران بهترین انتخاب در انتقال لوازم مورد نظر شماست. زیرا در کنار استفاده ازابزار مدرن جابه جایی از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است و میتواند با بیمه کردن لوزم شما در حین جابه جایی ، هرگونه نگرانی درمورد خسارت های احتمالی را برطرف نماید. این مجوعه پوشش دهی کاملی از تمام مناطق تهران و حومه شهر را دربر می گیرد. شما می توانید با مراجعه به صفحه نظر سنجی مشتریان در وب سایت اینترنتی به نشانی saribrtehran.ir از میزان رضایت مشتریان نسبت به انتخاب شرکت سریع بار مطلع شوید و یا نظر خود را در صفحه مربوط به نظر سنجی ثبت نمایید و در قرعه کشی ماهیانه سایت شرکت نمایید. همچنین شما میتوانید با دریافت خدمات مشاوره رایگان از سوی متخصصان امر در حوزه جابه جایی و انتقال لوازم خود به تمام نقاط کشور با آسودگی خیال جابه جایی خوبی را تجربه نمایید. مشاوران ما در تمام ساعات شبانه روز به صورت حضوری و تلفنی پاسخ گوی تمامی سوالات شما عزیزان هستند. شما می توانید با مراجعه به سایت و پر کردن فرم مخصوص مشتریان، در سفارشات خود از تخفیف ویژه مشتریان خاص، بهره مند شوید. همچنین می توانید سایر خدمات مورد نظر خود در خصوص نحوه اسباب کشی، چیدمان بار و طرز بسته بندی لوازم و سایر نکات مهم دیگر را در این پایگاه اینترنتی به صورت رایگان دریافت نمایید.

orange-truck
در صورت مراجعه به سایت سریع بار تهران می توانید در بخش گالری عکس، تصاویری از بسته بندی لوازم جابه جا شده و نحوه تحویل بار در محل مورد نظر را توسط این مجموعه ملاحظه فرمایید. این مجوعه با جذب افرادی با تجربه و به کارگیری ماشین آلات نو و تجهیزاتی جهت بسته بندی لوازم شما می تواند همراه خوبی در جابه جایی های شما باشد. آرم شرکت به همراه تلفن تماس بر روی ماشین های حمل بار درج شده است. شما می توانید فقط با یک تماس، سریع بار را در جابه جایی های خود همراه همیشگی کنید.
بسته بندی لوازم مختلف منزل (اعم از لوازم لوکس شکستنی، تزئینی و یا لوازم برقی) نیاز به تبحر خاصی دارد. دانش روز دنیا در زمینه جابه جایی، استفاده از ابزار و جعبه های مخصوص بسته بندی را پیشنهاد و معرفی می کند. به طور مثال برای جلوگیری از ورود خساراتی مثل کثیف شدن مبل ها و یا شکسته شدن لوازم شیشه ای و یا چوبی، مجموعه حمل بار ما، استفاده از پوشش نایلونی عایق را پیشنهاد می دهد. همچنین لوازم شکستنی و اساسیه منزل را در جعبه ها و بسته های مقاوم و محکمی قرار می دهد و با استفاده از چسب های مخصوصی جعبه ها را به گونه ای بسته بندی می کند که در محل مورد نظر بدون هیچ خسارتی به راحتی قابل دریافت و استفاده باشند.
برای تمامی لوازم مورد نظر شما طبق انتخاب و درخواست شما بسته بندی مخصوص و مورد اعتمادی را در نظر گرفته ایم که از طریق تماس با شماره های درج شده در سایت می توانید اطلاعات بیشتری در این خصوص دریافت کنید و یا عکس های مربوط به کارتن های بسته بندی را در انواع سایزها و جنس های مختلف در قسمت بسته بندی لوازم منزل در پایگاه اطلاع رسانی ما مشاهده کنید. این مجموعه با موسسات بیمه معتبری قرارداد دارد و در تمام مدت باربری چه در مناطق تهران و چه در شهرستان ها کلیه لوازم مورد نظر را تحت پوشش بیمه باربری قرار می دهد و شما را در مقابل ورود خسارات ناشی از حمل بار نامناسب توسط نیروهای حمل بار ایمن می کند. مشتریان می توانند برای نقل و انتقالات راه دور از تخفیفات ویژه ای که برای آنها در نظر گرفته شده است استفاده کنند.
با انتخاب حمل سریع بار تهران بهترین و مناسب ترین بسته بندی را با افرادی کارآزموده و حرفه ای تجربه کنید. از ابتدا تا پایان راه با صبوری در کنار شما خواهیم بود و خاطره زیبایی از اسباب کشی را برایتان تصویر خواهیم کرد. با اولین تماس و هماهنگی با مجموعه در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حضور خواهیم یافت. از طریق تماس با شماره تلفن های مندرج در سایت می توانید از نزدیک ترین شعبه به محل زندگی و یا کار خود اطلاع پیدا کنید. در صورت معرفی شرکت به سایر دوستان و یا بستگان خود می توانید از تخفیف در نظر گرفته شده برای جابه جایی بعدی خود استفاده کنید. فیلم کوتاهی از نحوه بسته بندی و انتقال لوازم به داخل ماشین های حمل بار تهیه شده که در سایت شرکت در قسمت حمل بار قرار داده شده ست. شما می توانید با مشاهده این فیلم از نحوه انتقال و بسته بندی لوازم مورد نظر خودتان آگاهی پیدا کنید. هچنین جهت رفاه حال شهروندان عزیز همکاران ما در بخش پشتیبانی آمادگی پاسخ گویی ۲۴ ساعته به هرگونه سوال، انتقاد و یا پیشنهادی را دارند.

سریع بارتهران