وقتی میخواهید نقل مکان کنید اولین نیاز شما یک وسیله نقلیه است که بتوانید با آن به حمل کالاهای خود بپردازید. بسیاری از شما خودروی شخصی ندارید که در چنین مواقعی از آن استفاده کنید یا ممکن است ماشین شما ظرفیت و توان کافی برای انتقال وسایل شما را نداشته باشد. در چنین وضعیتی چه می‌کنید؟
نگران نشوید. شرکت‌های باربری بسیاری در سطح شهر و استان محل سکونت شما هستند که مشغول فعالیت هستند و به شما سرویس‌های متنوع ارائه می‌کنند. ولی نکته مهم این است که شما کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ در ادامه به بیان فاکتورهایی می‌پردازیم که شما را در انتخاب یک شرکت باربری مناسب راهنمایی می‌کند.

only-truck

– حضور به موقع
خلف وعده کارکنان شرکت می‌تواند نارضایتی مشتریان را فراهم کند. مشتری از شرکت انتظار دارد که در زمان تعیین شده در محل حضور پیدا کند و موجب اتلاف وقت نشود. هیچ کسی معطلی را دوست ندارد. مشتریان می‌توانند عدم حضور به موقع در محل تخلیه بار کارگران را به مافوق آنها گزارش دهند.

– رعایت نظافت
یکی از نکاتی که شما به عنوان مشتری باید در نظر داشته باشید این است که شرکت طرف قرارداد شما تمیز کار کند. اگر مسئولیت بسته بندی لوازم بر عهده آنها است به آنها گوشزد کنید که در هنگام استفاده از چسب دقت کنند و یا در رفت و آمدهای خود لبه فرش‌ها را با کفش خود لگد نکنند.

– دقت و حوصله
دقت و انظباط در جمع کردن اثاثیه مشتریان یکی از نکاتی است که شرکت‌های حمل بار باید به آن توجه کنند. اگر در روال کار شرکت هرگونه اخلال را مشاهده کردید به آنها هشدار دهید و از آنها بخواهید که در حمل وسایل شما بسیار دقت کنند تا موجبات دلخوری و ناراحتی فراهم نشود و خسارتی به لوازمتان وارد نشود.

– صداقت و امانت داری
یکی از توقعات مشتری از شرکت حمل بار مورد نظرش رعایت صداقت در گفتار و عملکرد است. صداقت در هر رابطه‌ای اصل پایداری آن رابطه است. این موضوع در مورد رابطه بین مشتری و شرکت سفارش گیرنده نیز صادق است. امانت داری موضوع خیلی مهمی است. اگر در حفظ و نگهداری از لوازم مشتریان امانت داری انجام نشود مشتری اعتماد خود را به شرکت از دست می‌دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *