شرکت باربری سریع بار تهران، با داشتن ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه حمل بار و کالا توانسته ،رضایت شما مشتریان گرامی را به بهترین نحو کسب کند.

رضایت مشتریان ، زمانی برای گروه ما قطعیت پیدا می کند، که با وجود شرکت های زیاد باربری که در کشوروجود دارد ، شما دوباره، بارهای خود را برای انتقال به شرکت ما(سریع بار تهران) واگذارمی کنید و این نشان از رضایت شما عزیزان دارد که به گروه ما رجوع کرده اید.

می دانیم شبکه راه های ایران، به عنوان یک شاهرگ حیاتی برای شبکه حمل ونقل است.اثرات پیشرفت شبکه حمل و نقل را می توان در بخش های اقتصادی،فرهنگی واجتماعی جامعه مشاهده کرد.پیشینه راهسازی در ایران تقریبا به یک قرن می رسد.
در حال حاضر شبکه راهها ،همه مناطق کشورما را پوشش داده است ،به طوریکه همه مناطق اعم از روستاها،بخش ها ،شهرها،شهرستان ها همگی به هم متصل هستند.
شما ازهر قسمت از کشور ایران(شمال-جنوب-شرق-غرب) همه شهرستان ها وحتی روستا ها و شهرهای دور افتاده که باشید،ما می توانیم مسئولیت جابه جایی بارهای شما را به عهده بگیریم و با داشتن نیروی کار ماهر و رانندگان حرفه ای، تمام وسیله های شما را بسته می کنیم و با سرعت و دقت کافی نسبت به حمل آنها اقدام می کنیم.در صورت داشتن وسیله های قیمتی و با ارزش می توانیم برای شما بیمه بار،را انجام دهیم.

blue-truck
شماره های تماس ما
۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *