جابه جایی منزل کاری سخت و طاقت فرساست ، اما مستاجران معمولا هر چند سال یکبار مجبورند این سختی را به جان بخرند تا بتوانند یک خانه مناسب ، با توجه به مقدار بودجه خود پیدا کنند.

مهمترین نکته ای که می بایست به آن توجه داشته باشند ، این است که ، نباید عجله کنند ، بلکه می بایست برای پیدا کردن چنین خانه ای ، وقت بسیار زیادی بگذارند و از عجله در این کار خودداری کنند و از چندین ماه قبل از آنکه تاریخ قرار داد خانه تمام شود ، به دنبال خانه جدید باشند.
• انتخاب محله ای که می خواهید در آن به جستجوی خانه جدید بپردازید ، بسیار مهم است .
برای جستجوی خانه جدید ، می بایست چندین نکته را مد نظر قرار دهید . معمولا در شهرهای بزرگ ، محله ای که می خواهید خانه را در آن تهیه کنید ، نقش بسیار مهمی در قیمت آن خانه خواهد داشت .
برای انتخاب منطقه مناسب ، مهمترین نکته ای که روی انتخاب شما می تواند تاثیرگذار باشد ، محل کارتان و یا محل مدرسه فرزندتان است ، زیرا بهتر است منزل خود را به محل کارتان نزدیک انتخاب کنید تا زمان زیادی در طول روز در مسیر کار به خانه و برعکس نباشید ، علاوه بر محل کار می بایست نزدیک بودن منزل به مدرسه بچه ها را نیز مورد توجه قرار دهید و اگر می توانید مدرسه فرزندتان را تغییر دهید و نزدیک خانه خود انتخاب کنید ، در غیر اینصورت مجبور هستید که خانه خود را نزدیک مدرسه بچه ها تهیه کنید.
• رهن بهترین گزینه است .
توصیه ما به شما این است ، تا آنجا که می توانید مقدار رهن خانه را بیشتربپردازید و از طرف دیگر، میزان کرایه ای را که ماهانه می بایست پرداخت کنید را تا آنجا که می توانید کاهش دهید . حتی می توانید از بانک وام بگیرید و میزان مبلغ رهن خود را بالاتر ببرید ، زیرا در نهایت این مبلغ رهن ، به عنوان سرمایه ای به خود شما باز می گردد .
• یادداشت برداری کنید .
در طول مدتی که به دنبال خانه می گردید ، می بایست خصوصیات مثبت و منفی ، تک تک خانه هایی را که مشاهده کرده اید ، را برای خود یادداشت کنید و برای هر کدام یک امتیاز در نظر بگیرید و در نهایت از جمع بندی نکات مثبت و منفی ، یک نتیجه گیری کلی انجام دهید و با مقایسه بین یادداشت های خود ، بهترین گزینه را انتخاب کنید.
• زندگی آپارتمانی
رشد جمعیت و کمبود زمین ، مخصوصا در شهرهای بزرگ باعث شده است ، به جای ساختن خانه های ویلایی ، همه روزه شاهد ساخت تعداد زیادی خانه های آپارتمانی در همه جای شهر و در فواصل نزدیک به هم باشیم . زندگی در خانه های آپارتمانی با زندگی در خانه های حیاط دار ، تفاوت های بسیاری دارد ، در خانه های آپارتمانی باید قوانین توسط همه اعضای ساختمان رعایت شود تا مردم بتوانند در کنار هم زندگی آرامی را داشته باشند.
بهتر است قبل از آنکه جابه جایی خود را حتمی کنید ، درباره همسایه های طبقه بالا و پایین خود پرس و جو کنید. مخصوصا اگر کودک خردسال دارید برای جلوگیری از دردسرهای آینده بهتر است از روحیات همسایه طبقه پایین خود مطلع شوید.
• پارکینگ
برای اجاره آپارتمان ، می بایست به داشتن جای پارک مناسب برای خودرو شخصی خود توجه داشته باشید ، زیرا اگر آپارتمانی پارکینگ نداشته باشد شما همیشه باید ، زمان زیادی را صرف پیدا کردن جای پارک خودرو خود باشید و یا گاهی با پارک کردن ماشین خود در فضای بیرون از ساختمان ، شاهد آسیب دیدگی خودرو خود توسط رانندگان غیر حرفه ای خواهید بود .
• آشپزخانه جدید
نکته دیگری که در هنگام تهیه خانه جدید می بایست به آن توجه شود ، اندازه آشپزخانه و وجود کمد هایی برای جاگذاری ظروف و وسیله های دیگر در آشپزخانه است . زیرا اگر تعداد کابینت ها در آشپزخانه اندک باشد ؛ عملا برای قرار دادن وسیله های آشپزخانه ، دچارمشکلات عدیده خواهید شد .

11111
شرکت باربری سریع بار تهران دارای سال ها سابقه در زمینه جابه جایی انواع بار و کالا است و این شرکت دارای ماشین های مسقف و پیشرفته برای حمل بارهای شما است . برای دریافت اطلاعات بیشتر با همکاران ما ، تماس حاصل فرمایید.
شماره های تماس
۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *