در این مقاله می خواهیم به توضیح برخی از واژه های بسیار پرکاربرد و مهم که درمورد شرکت های باربری مورد استفاده قرار می گیرد بپردازیم.

• تعریف شرکت اتوبار چیست؟
به شرکت هایی که وظیفه حمل و جابه جایی بارها و کالاهای مشتریان را بر عهده می گیرند و به ارائه خدمات می پردازند ، شرکت اتوبار می گویند. علاوه بر جابه جایی بارهای خانگی ، این شرکت ها می توانند کالاهایی که خریداران از فروشنده ها خریداری کرده اند را نیز جابه جا کنند.

3587dc41-af12-482d-8f25-8987a1cc346b
در دنیای پیشرفته امروز ، حمل و جابه جایی بارها و کالاها با روش های قدیمی و سنتی جوابگوی نیازهای مشتریان نیست و مانند هر حرفه و شغل دیگری نیاز به تخصص و دانش به روز دارد.
• شرکت های باربری
به شرکت هایی می گویند که حمل و جابه جایی بار و کالا را انجام می دهند. این شرکت ها علاوه بر جابه جایی و انتقال بارها به صورت زمینی ، هوایی و دریایی نیز انتقال می دهند. البته برای هر یک از انواع جابه جایی ها ، از وسیله های باربری مخصوص به خود بهره می گیرند. برای مثال : از ماشین هایی که برای جابه جایی مواد خوراکی استفاده می شود نمی توان برای انتقال مواد نفتی و …استفاده کرد و …
• کارگران حمل و جابه جایی بار به چه کسانی می گویند؟
یکی از نقاط قوتی که شرکت های باربری و اتوبار را از دیگر همکاران خود متمایز می کند داشتن کارگران حرفه ای ، صبور می باشد . کارگران شرکت های باربری به طور مستقیم با مشتریان در ارتباط هستند . کار آنها بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد.
آنها علاوه بر آنکه باید قدرت کافی برای جابه جایی بارهای سنگین را داشته باشند ، از طرفی نیز می بایست باید درهنگام جابه جایی لوازم ، حداکثر دقت را به خرج دهند تا وسیله مشتری بدون کوچکترین آسیبی جابه جا شود.
برخی از کارگران شرکت های باربری علاوه بر انجام جابه جایی بارهای مشتریان ، در زمینه بسته بندی لوازم و اسباب ها نیز ، مهارت بالایی دارند . آنها می توانند در زمان بسیار کوتاه برای همه بارهای شما بسته بندی های درست و ایمن را انجام دهند که اینکار خود عاملی است برای آسیب دیدن هر چه کمتر به بارهای مشتریان.
• دستگاه چسب زن در شرکت های باربری چه کارآیی ای دارد؟
وسیله ای است که برای برچسب زدن روی کارتن های حمل بار از آن استفاده می شود. خوبی استفاده از این دستگاه این است که ، هزینه بسته بندی را ، برای شرکت های باربری بسیار کاهش می دهد. از خوبی دیگر این دستگاه می توان به عمر طولانی مدت آان اشاره کرد و اینکه می توان با توجه به هر نوع و سایزی از جعبه ها آن را تنظیم کرد. تنها وسیله ای که این دستگاه برای راه اندازی احتیاج دارد ، چسب می باشد.
• بسته بندی تخصصی در شرکت های باربری به چه صورت است؟
شرکت های حرفه ای که کار حمل و جابه جایی بارها و کالا ها را انجام می دهند معمولا بسته بندی وسیله های منزل و حتی ادارای را نیز بر عهده می گیرند به طوریکه برای لوازم شکستنی شما از فوم های مخصوص و پلاستیک های حبابدار بهره می گیرند که بتوانند وسایل را از هر گونه ضربه و آسیب دور بدارند.
• انواع ماشین های مخصوص حمل بار و کالاها کدامند؟
برای جابه جایی بارها و کالاها ، ماشین ها و وسایل حمل و نقل بسیاری وجود دارد که هر کدام دارای کارایی مختص به خود هستند. برای مثال برای جابه جایی نفت ، می بایست از ماشین های مخصوص حمل مایعات استفاده کرد و یا برای جابه جایی مواد فاسد شدنی و یا داروها می بایست از کامیون ها و ماشین هایی بهره برد که دارای یخچال ها باشند و به همین تریتیب برای انتقال و حمل بارهای سنگین و لوازم منزل نیز می توان از کامیون ها ، کامیونت ها و وانت های مخصوص این کار بهره برد.
برای دریافت هر گونه خدمات مربوط به حمل و جابه جایی بار و کالا می توانید با شرکت اتوبار و باربری سریع بار تهران تماس حاصل فرمایید ، همکاران ما در این مرکز، در اسرع وقت نسبت به اعزام نیروهای ماهر اقدام خواهند کرد.
شماره های تماس:
۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

2


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *